JOGA DLA MĘŻCZYZN

Podczas zajęć Joga dla Mężczyzn budujemy przestrzeń, w której Panowie krok po kroku w przyjaznej atmosferze, bez rywalizacji i oceny będą uczyć się głębokiego oddechu, szacunku do swojego ciała, relaksu, akceptacji i spokoju. Będzie relaks, proste wzmacniające ćwiczenia (asany) trochę śmiechu, no i oczywiście stanie na głowie.

 

-spotykamy się w max. 8-10 osobowej grupie

-uczymy poprawnie oddychać

-uczymy wzmacniających i rozciągających asan

-uczymy głębokiego relaksu

-uczymy ćwiczeń poprawiających koncentrację

-uczymy ćwiczeń wzmacniających kręgosłup

 

Joga skierowana do mężczyzn niesie ogrom dobrodziejstw na poziomie fizycznym jak i psychicznym. Mężczyźni ze względu na swe role społeczne kumulują napięcie w okolicach w karku, mostka, oraz w barkach, często nie radzą sobie ze stresem. Bywa, że tłumią emocje, co powoduje w organizmie napięcia i spustoszenia w postaci chorób. Joga daje znakomite rezultaty rozluźniające i rozciągające klatkę piersiową. Ważny jest oddech: kilka pierwszych zajęć to zwrócenie uwagi na oddech i pozycje otwierające klatkę piersiową. Istotne są też pozycje dające siłę i równowagę oraz relaks mentalny i fizyczny.

Mężczyźni pytają czy mogą przyjść na praktykę jogi, czy sobie poradzą, czy na zajęciach są inni faceci. Dla mężczyzn akceptacja tego z czym przyjdą jest istotna, zarówno szacunek do męskiej siły, jak i zrozumienie męskich wrażliwości.

Mężczyźni po wyjściu z sesji jogi mówią, że czują się znakomicie, zrzucili kilka ton napięć i rezerwują miejsce na kolejną sesję.

 

Gdzie :

Szkoła Jogi Sattva, Kraków ul. Smoleńsk 22/22

tel.604 470 772, biuro@jogaklasyczna.com

Kiedy:

zaczynamy 10 września

wtorki 9:00-10:15

Cena:

w/g cennika szkoły

Rozkład Czasowy Wydarzenia (1)

Wtorek
-